Аеропорт "Житомир" забезпечує преміальний рівень послуг для трансферних пасажирів.

Наразі в Житомирі

°C

Трансферним пасажирам

Пам’ятка для трансферних пасажирів, які прибувають і відправляються міжнародними рейсами

Якщо Ви прибуваєте до аеропорту "Житомир" міжнародним рейсом та прямуєте далі міжнародним рейсом, Вам необхідно пройти контроль на авіабезпеку на другому рівні терміналу та далі прямувати на третій рівень до виходів на посадку.

Якщо у Вас відсутній посадковий талон на стикувальний рейс, будь-ласка, зверніться до міжнародних трансферних стійок, які розташовані на другому рівні аеровокзалу.


Пам’ятка для трансферних пасажирів, які прибувають до аеропорту міжнародними рейсами та прямують далі рейсами по Україні

Якщо Ви прибуваєте до аеропорту "Житомир" міжнародним рейсом та далі прямуєте рейсом по Україні, Вам не потрібно отримувати багаж.

Після проходження паспортного контролю, Вам необхідно пройти через залу "Приліт" міжнародних рейсів та зону митного контролю до ескалатора та піднятись на другий рівень в зону обслуговування внутрішніх рейсів для реєстрації (у разі необхідності) та проходження контролю на авіаційну безпеку.

Багаж необхідно отримувати лише тим пасажирам, у яких в багажі знаходяться речі, що підлягають митному декларуванню. В такому випадку Вам потрібно в аеропорту відправлення попередити на реєстрації, що Ваш багаж необхідно зареєструвати до аеропорту "Житомир". Якщо багаж було зареєстровано до кінцевого пункту, Ви може звернутись до чергового працівника в залі «Приліт» міжнародних рейсів щодо необхідності отримання багажу.


Пам’ятка для трансферних пасажирів, які прибувають до аеропорту внутрішніми рейсами та прямують далі міжнародними рейсами

Якщо Ви прибуваєте до аеропорту "Житомир" внутрішнім рейсом та прямуєте далі міжнародним рейсом, Вам не потрібно отримувати багаж.

Вам необхідно пройти через залу "Приліт" внутрішніх рейсів до ескалатора та піднятись на третій рівень в зону обслуговування міжнародних рейсів для реєстрації (у разі необхідності), проходження контролю на авіаційну безпеку та паспортного контролю.

Багаж необхідно отримувати лише тим пасажирам, у яких в багажі знаходяться речі, що підлягають митному декларуванню. У такому випадку Вам потрібно в аеропорту відправлення попередити на реєстрації, що Ваш багаж необхідно зареєструвати до аеропорту "Житомир". Якщо багаж було зареєстровано до кінцевого пункту, Ви може звернутись до чергового працівника в залі "Приліт" внутрішніх рейсів щодо необхідності отримання багажу.


 


Детальнішу інформацію щодо діяльності аеропорту можна дізнатися за телефоном:

+38 0412 43-30-08

Аеропорт прийняв свій перший літак

29 січня 2016 року, Аеропорт Житомир прийняв перший технічний рейс літака Saab 340 авіакомпанії Yanair

Cтворюємо робочі місця

У Житомирському аеропорті буде відкрито близько 400 вакансій

Прибув літак міжнародного класу

В Житомирі приземлився пасажирський літак Airbus A320 авіакомпанії Air Bishkek