Корисна інформація для тих, хто подорожує разом із домашніми улюбленцями

Наразі в Житомирі

°C

Перевезення тварин

Для перевезення тварин або рослини необхідно пройти фіто- і ветеринарний контроль на третьому рівні терміналу D.

Перевезення тварини обов’язково погоджується із компанією-авіаперевізником при наявності відповідних документів. Про перевезення тварини на борту літака пасажиру необхідно повідомити під час придбання авіаквитка.

Пасажиру одночасно дозволено провозити не більше двох тварин. Всі питання про дозвіл на ввезення даного виду і породи тварини необхідно уточнювати в консульстві країни призначення.

Пасажир повинен мати сертифікат, виданий компетентним державним закладом, та інші документи, необхідні для ветеринарних органів країни, на територію (з території або через територію) якої здійснюється перевезення.

Кількість відповідних багажних місць для перевезення тварин на кожному повітряному судні різне, тому у авіакомпанії варто дізнатися про гарантії та норми транспортування.

Маса супроводжуваних тварин і птахів, у тому числі маса контейнерів (кліток) і їжі, не включається в норму безкоштовного провозу багажу. Тварину зважують разом з контейнером. Вартість перевезення залежить від загальної ваги. Перевезення тварин оплачується в касі наднормативного багажу в залі реєстрації, якщо не була здійснена оплата при купівлі квитка.

Собаки-поводирі перевозяться безкоштовно.Детальнішу інформацію щодо діяльності аеропорту можна дізнатися за телефоном:

+38 0412 43-30-08

Аеропорт прийняв свій перший літак

29 січня 2016 року, Аеропорт Житомир прийняв перший технічний рейс літака Saab 340 авіакомпанії Yanair

Cтворюємо робочі місця

У Житомирському аеропорті буде відкрито близько 400 вакансій

Прибув літак міжнародного класу

В Житомирі приземлився пасажирський літак Airbus A320 авіакомпанії Air Bishkek