Батьківщина космонавтики

Наразі в Житомирі

°C

Музей космонавтики ім. С. П. Корольова

У Житомирі Сергій Павлович Корольов уособлює одну з найяскравіших подій в історії людства ― еру освоєння космічного простору. Талановитий інженер, конструктор, організатор, він стояв біля витоків створення і запуску перших у світі ракет-носіїв, штучних супутників Землі, автоматичних міжпланетних станцій, пілотованих космічних кораблів. А народився видатний вчений у Житомирі, і тут зробив перші кроки на шляху до зірок. Вдячні нащадки вшанували пам'ять славетного земляка створенням космічного музею його імені, який вже понад 45 років гостинно відкриває двері для житомирян і численних гостей міста.

Меморіальному будинку-музеї академіка С.П.Корольова відвідувачі мають можливість потрапити в історичну епоху початку минулого століття, коли в Житомирі мешкала родина Корольових, дізнатися про життя і діяльність Головного конструктора, побачити низку справді унікальних автентичних предметів, які належали особисто С.П.Корольову або його родині.

 

Незмінний інтерес відвідувачів викликає експозиція «Космос». Тут представлені «справжній» спускний апарат космічного корабля «Союз-27» з автографами льотчиків-космонавтів В.Джанібекова та Г.Гречка, аварійно-рятувальний скафандр «Сокіл» космонавта Ю.Артюхіна, особисті польотні речі космонавтів Г.Стрекалова, В.Соловйова, Г.Гречка, зразки місячного грунту, макети у натуральну величину КК «Союз», АМС «Луноход-2», ШСЗ «Ореол-3» та багато інших цінних експонатів, які є гордістю не тільки музею, а й країни в цілому.

Зачаровує, дивує і захоплює відвідувачів незвичайне художнє оформлення експозиції: напівзатемнена зала з різнокольоровими ліхтарями, фотоколажі з репродукціями шедеврів світового мистецтва, «космічна» музика, «космічні» крісла для відпочинку. У такому музейному просторі відчувається багатогранний зв'язок Людини з Космосом, розкривається талант Людини-творця, Людини-мислителя.

Завітайте до музею і здійсніть захопливу подорож космічними шляхами. Музей працює щодня, крім понеділка, з 10.00 до 17.15. Останній четвер місяця – санітарний день в експозиції «Космос», остання п'ятниця місяця ― санітарний день в Меморіальному будинку-музеї академіка С.П.Корольова.

Адреса музею: вул.Дмитрівська,5, м.Житомир, 10008.

e-mail: post@cosmosmuseum.info

Сайт: cosmosmuseum.infoДетальнішу інформацію щодо діяльності аеропорту можна дізнатися за телефоном:

+38 0412 43-30-08

Аеропорт прийняв свій перший літак

29 січня 2016 року, Аеропорт Житомир прийняв перший технічний рейс літака Saab 340 авіакомпанії Yanair

Cтворюємо робочі місця

У Житомирському аеропорті буде відкрито близько 400 вакансій

Прибув літак міжнародного класу

В Житомирі приземлився пасажирський літак Airbus A320 авіакомпанії Air Bishkek